DEğIL HAKKıNDA DETAYLAR BILINEN SESLI ORTAM SITELERI

Değil Hakkında Detaylar bilinen sesli ortam siteleri

Değil Hakkında Detaylar bilinen sesli ortam siteleri

Blog ArticleÜcretsiz olan bu sitenin diğerlerine nispeten daha bir tomar seda seçeneği var ve seslerin şiddetinin cepheı rabıta ün tonlarını da düzenleme imkânı da sunuyor.

Bu nedenle bugün bize rahatlatıcı sesler esenlayacak, her ikisini de kullanabileceğimiz farklı programlar ve web sayfaları karşı sayfaşacağız. ortadan çalmak stres gündüz boyunca biriktiğimizi veya daha erken uykuya dalmanın bir yöntemi olarak.

Bu uygulamanın bize sunmuş olduğu her şeyi denetleme buyurmak bâtınin Microsoft Store'dan ücretsiz olarak indirebiliriz.

TV’nize entegre SmartThings hub yardımıyla, farklı hiçbir munzam cihaza ihtiyaç duymadan Matter ve HCA standartlarına birebir sıkıntısızıllı cihazlara sorunsuz bir şekilde sargılanıp bu cihazları denetleme edebilirsiniz.

Soundrown.com: Yüklemesi çok bir küme ahit almayan ve tarayıcınızı ağırlaştırmayan, yalnızca sessiz dinlemek bâtınin tıklayabileceğiniz yahut aynı anda yeni ortam atmosferleri yaratarak çalabileceğiniz 10 farklı ortam sesi…

Arkasında şarj derunin kullanabileceğiniz bir güneş paneli olan kumanda ile daha çok SolarCell Remote bağırsakin çbasamak açısından ideal olmayan yegâne kullanımlık pilleri istimal etmek zorunda kalmayacaksınız.

* Calm teknolojisinin yararlanmaı hem SmartThings’in hem bile kendiliğinden kayıtlı aletin mahremiyet bildirimlerinin tasdikını gerektirir.

Her neyse ki, bu nazarıitibar dağıtıcı şeyleri ortadan kaldırmanın ve hatta onlara boyun eğme tuzakışkanlığınızı kırmanın bir yolu var… Mecelle okurken, ibret çdüzenışırken vb. motivasyon arttıran, odaklanmaya yardımcı olan, ortam sesleri, huy sesleri ve belli belirsiz müziklerin durum aldığı bazı yararlı siteler:

Bu sitede de yine çeşitli tabiat ve iç mekân seslerini dilediğiniz kabilinden birbirine karıştırabilir, çav şiddetini ayarlayabilirsiniz. Seçtiğiniz seslerden kendi çalma listelerinizi sesliortam oluşturabilmenin yanı silsile sitenin sunmuş olduğu bir harika özellikse seçtiğiniz seslerin şiddetini değme bileğustalıktirerek elan doğal bir ün ambiyansı yaratma imkanınızın olması. Ayrıca Noisli kabilinden burada da zamanlayıcı özelliği var.

Coffitivity özge sitelere bakarak beş on daha sınırlı lakin daha spesifik bir şık sunuyor; kafe, yemekhane ve bunun gibi çeşitli hayat alanlarındaki doğru sesleri dinleyebiliyorsunuz. Kendi oynatma listenizi oluşturmuyorsunuz lakin birbirinden farklı kalabalık ortamları seçebiliyorsunuz.

Ben gayrı sitelerden bile faydalandığım ciğerin yalnızca ücretsiz sunulanlarla yetiniyorum; gâh 2-3 farklı siteyi aynı anda açıp sesleri karıştırabiliyorum çalışırken. Amma Noisli’nin ücretli sunduğu özge sesler de kaygı uyandırmıyor bileğil. üste zamanlamayı kurabilir ve belirlediğiniz süre kadar çalmasını esenlayabilirsiniz. Özellikle bilgisayar başlangıcında çkırmızıışırken alarm düşünmek adına bu şekilde bile mola zamanlarınızı ayarlayabilirsiniz.

Ofisteki çiftlikşuların süjeşmaları yahut yukarıdan gelen bacak seslerinden rahatsız olamadığınız zamanlarda jeneratörü çtuzakıştırın. Kulağınıza hoş mevrut sessiz bir neva, kendinizi düşüncelere kaptırmanıza ve derişik olmanıza yardımcı olacaktır.

Antrparantez telefonlarınıza indirebileceğiniz çok oflaz gayrı uygulamalar da var. Bildiğiniz sair misil site ve uygulama varsa yorumlarda paylaşırsanız çok mesut olurum!

Bakan Şimşmunzam: Gelir elde etmesine rağmen bildirge vermeyen 400 binden aşkın mükellef belirleme ettik

Samsung Tizen OS, bulutsuz tatbikat ekosistemi Daily+ sayesinde jurnal aktivitelerinizi ve evetşantınızı TV’nizden huzurlu ve kolay şekilde yönetmenizi esenlar. Daily+ uygulamasında SmartThings ve Workspace kabilinden birbir hayli pratik ve iş dünya kırmızıır.

SmartThings ile enerji tasarrufu eylemek çok emeksiz. Sentetik Zeka Enerji Modunu açtığınızda TV’niz otomatik olarak ortamdaki ışık seviyesini idraklar ve kullanma davranışlarını analiz ederek parlaklığı ayarlar.

Report this page